Get Adobe Flash player

 

KLASY 1 - 3


Klasa 1 - wychowawca: mgr Beata Derda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

WF

INFORMATYKA

EW

EW

EW

2

8.50 – 9.35

EW

WF

EW

WF

EW

3

9.45 – 10.30

EW

EW

EW

RELIGIA

EW

4

10.40 – 11.25

J.ANG

RELIGIA

J.ANG.

EW

INNOWACJA

5

11.35 – 12.20

EW

EW


EW

6

12.30 – 14.10

 

 

 


 

 

Klasa 2- wychowawca: mgr Dorota Słomka


poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

INFORMATYKA

EW

EW

WF

J.ANG

2

8.50 – 9.35

RELIGIA

EW

WF

RELIGIA

PLASTYKA

3

9.45 – 10.30

EW

WF

EW

EW

EW

4

10.40 – 11.25

EW

EW

EW

EW

EW

5

11.35 – 12.20

EW

ZAJ. WYR.

J.ANG.

EW

 

6

12.30 – 13.15


 

 

 

Klasa 3 a- wychowawca: mgr Renata Planert - Palak


poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

RELIGIA

EW

WF

WF

EW

2

8.50 – 9.35

EW - MUZ.

EW

EW

EW

EW

3

9.45 – 10.30

EW

WF

EW

EW

EW

4

10.40 – 11.25

EW

EW

EW

ZAJ. DODATKOWE

RELIGIA

5

11.35 – 12.20

J.ANG. INNOWACJA

EW

ETYKA

6

12.30 – 13.15

INFORMATYKA J.ANG. ETYKA

 

Klasa 3b- wychowawca: mgr Małgorzata Kownacka - Rusnak

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

WF

EW

EW

RELIGIA

EW

2

8.50 – 9.35

J.ANG.

WF

WF

INFORMATYKA

RELIGIA

3

9.45 – 10.30

EW

EW

MUZYKA

EW

EW

4

10.40 – 11.25

EW

PLAST.

EW

EW

EW

5

11.35 – 12.20

EW

INNOWACJA

EW

J. ANG.

ZAJ. WYR.

6

12.30 – 13.15



 

Legenda:

EW - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - zajęcia z wychowawcą klasy. W ramach zajęć odbywają się zajęcia zabawy ruchowe, spacery itp.

 

 


KLASY 4 - 7

Klasa 4a - wychowawca - mgr Iwona Duda

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

matematyka

j.polski

religia

przyroda

religia

2

8.50 – 9.35

przyroda

matematyka

l.wych.

matematyka

j.polski

3

9.45 – 10.30

j. angielski

informatyka

j.angielski

wf

matematyka

4

10.40 – 11.25

wf

j.angielski

historia

wf

plastyka

5

11.35 – 12.20

wf

technika

j.polski

j. polski

 

6

12.30 – 13.15

j. polski

muzyka

WDŻWR


7

13.25 – 14.10


8

14.20 – 15.05

 

Klasa 4b - mgr Stanisława Czerezdrecka

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

technika

matematyka

matematyka

j.polski

informatyka

2

8.50 – 9.35

j. polski

przyroda

l.wychowaw.

przyroda

j.angielski

3

9.45 – 10.30

j.polski

j.angielski

j.polski

wf

religia

4

10.40 – 11.25

wf

j.polski

historia

wf

matematyka

5

11.35 – 12.20

wf

religia

j.angielski

matematyka

 

6

12.30 –13.15

muzyka

plastyka

WDŻWR

 

7

13.25 –14.10

plastyka

8

14.20 –15.05

 

Klasa 5a - wychowawca: mgr Ewa Szczepanik

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

matematyka

j.angielski

religia

przyroda

przyroda

2

8.50 – 9.35

wf

przyroda

matematyka

technika

j.polski

3

9.45 – 10.30

wf

j.niemiecki

l.wychow.

j.polski

wf

4

10.40 – 11.25

j.polski

matematyka

j.angielski

j.angielski

wf

5

11.35 – 12.20

j.polski

j.polski

j.polski

matematyka

WDŻWR

6

12.30 – 13.15

plastyka

religia

informatyka

historia

 

7

13.25 – 14.10


kółko matematyczne

muzyka

8

14.20 – 15.05


 

Klasa 5b - wychowawca: mgr Małgorzata Przybyła

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

j. polski

matematyka

przyroda

technika

j.angielski

2

8.50 – 9.35

wf

j.angielski

l.wych.

przyroda

j.polski

3

9.45 – 10.30

wf

przyroda

religia

j.polski

wf

4

10.40 – 11.25

j.angielski

j.niemiecki

j.polski

j. polski

wf

5

11.35 – 12.20

plastyka

historia

matematyka

religia

WDŻWR

6

12.30 – 13.15

matematyka

informatyka

muzyka

matematyka

ETYKA

7

13.25 – 14.10


j.polski


 

8

14.20 –15.05

zajęcia wyrównawcze

 

Klasa 6a - wychowawca: mgr Anna Staszowska

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

j.polski

przyroda

j.polski

technika

j.polski

2

8.50 – 9.35

matematyka

j.polski

l.wych.

matematyka

technika

3

9.45 – 10.30

historia

matematyka

przyroda

j.angielski

historia

4

10.40 – 11.25

przyroda

wf

matematyka

j.polski

matematyka

5

11.35 – 12.20

j.angielski

wf

muzyka

j.polski

plastyka

6

12.30 –13.15

religia

j.niemiecki

j.angielski

wf

WDŻWR

7

13.25 –14.10

 

muzyka

religia

wf

 

8

14.20 –15.05


informatyka

 

Klasa 6b - wychowawca: mgr Anna Olender

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.00 – 8.45

przyroda

j. niemiecki

j. angielski

matematyka

matematyka

2

8.50 – 9.35

technika

historia

l.wychow.

j.polski

przyroda

3

9.45 – 10.30

j.polski

j.polski

j.polski

przyroda

informatyka

4

10.40 –11.25

matematyka

wf

matematyka

j. angielski

j. polski

5

11.35 – 12.20

religia

wf

historia

wf

j. polski

6

12.30 –13.15

j. angielski

matematyka

 

wf

WDŻWR

7

13.25 –14.10

plastyka

muzyka

 

religia

 

8

14.20 –15.05

 

 

 

Klasa 7 a - wychowawca : mgr Barbara Sołęga

 

 


Dziennik Lekcyjny

Godziny lekcyjne

8:00 - 8:45

8:50 - 9:35

9:45 - 10:30

10:40 - 11:25

11:35 - 12:20

12:30 - 13:15

13:25 - 14:10

Zegar

Ulti Clocks content

Foto

image003.jpg

Informacje dnia


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kalkulator

profesjonalny

Sonda

Twój ulubiony przedmiot?
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 


Copyright © 2010 IK. All Rights Reserved.